vnt.com.pl

http://zioladar.com.pl/oferta

Zioła posiadają magiczną moc w leczeniu wielu dolegliwości zdrowotnych. Potrzebna jest jednak wiedza na temat ich właściwości i działania na nasz organizm. Ziołolecznictwo i odpowiednia dieta to elementy chińskiej medycyny ludowej, w skład której wchodzi jeszcze np. akupunktura, akupresura, gimnastyka lecznicza. W II w. p. n. e. powstał „Kanon Materia Medica”, w którym Chińczycy umieścili całą swoją wiedzę o ziołach.

Ziołolecznictwo przyciąga osoby, które lubią naturalne metody wspierania odporności organizmu i takie, które nie są zadowolone z efektów stosowania medycyny konwencjonalnej. Po zioła sięgają też Ci, którzy przy swoich nawracających, przewlekłych schorzeniach szukają nowych rozwiązań. Fitoterapią (ziołolecznictwem) interesują się również osoby, które, pomimo poprawnych wyników badań, wciąż skarżą się na różne dolegliwości.

Zioladar.com.pl to sklep zielarsko-medyczny założony przez pasjonatów ziołolecznictwa i zwolenników naturalnych terapii, którzy postanowili podzielić się swoją wiedzą na temat wykorzystywania leczniczej mocy ziół.

Oprócz ziół, zdrowej żywności, kosmetyków naturalnych, sklep oferuje również swoim klientom akcesoria, które służą do przygotowywania ziół bądź też wspomagające funkcjonowanie zgodnie z rytmem natury.


ZiołaDar
Wrzosowa 58
41-260 Sławków

5 wpis

13 wpis

10 wpis

20 wpis

20 wpis